Yaşam

Karsu, İstanbul’un En Büyük Sahnesi YBY Woods’ta Sesiyle 8 Bin Hayranı Büyüledi

Dünya standartlarında konser ve etkinlik deneyimlerini İstanbul’un en büyük sahnesinde sanatseverlerle buluşturan YBY Woods, aynı dönemde Karsu’yu ikinci kez ağırladı. Eşsiz sesi, piyano icrası, orkestrası ve duygusal müziği ile herkesi kendine hayran bırakan Karsu; Yaptığı esprilerle kahkahalara boğuldu ve konser salonunu dolduran 8 bin kişiyi mest etti. Konserin ardından After Party eğlenceyi doruklara çıkardı.

Konserlerden festivallere, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimini yaşatmaya odaklanan YBY Woods, aynı dönemde sevilen müzisyen Karsu’yu İstanbul’un en büyük sahnesinde ikinci kez ağırladı.

Neredesin İtiraf Sonunda Koca Sanane İster misin? Until I Do ve Until I Do gibi hit şarkıları seslendiren Karsu, sahneden de hayranlarıyla sık sık sohbet etti. Jest Old, Misket, Kibar Yarim Esmerim, Rakkas, Let’s See, Antep’s Baths ve Konya’nın müziklerinin yanı sıra İngilizce ve Türkçe repertuvardan modüller seslendiren Karsu’ya müzikseverler coşkulu eşlik etti ve gece ışıklarla aydınlatıldı. cep telefonlarından.

Göz kamaştıran kostümüyle sahneye çıkan ünlü sanatçı; YBY Woods konser salonunu dolduran 8 bin müziksever, dansları, harika piyano performansı, yüksek gücü ve güçlü sesiyle unutulmaz bir gece yaşadı.

Saat 15.00’te kapılarını açan YBY Woods, konser öncesi etkinlikler ve After Party ile eğlenceli bir gün geçirdi.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu