Ekonomi

Bahçeli: HDP’nin kapatılması mecburiyettir

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, Elazığ’da “Aday Belli, Karar Net” temalı mitinge katıldı.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar şu biçimde:

“Yolu hakikat olanın yükü ağır olsa da biz bu yükü imanla, iştahla taşıyoruz. Bizim adayımız belirli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız, Erdoğan’dır. Hedefimiz de açık ara bir farkla Cumhur İttifakı’nın kazanmasıdır. Cumhur İttifakı kirli oyunları bozmaya muktedirdir.

Milletimize yeni anayasa kazandırmak için Meclis’te çoğunluğu sağlama hedefimiz var.

Türkiye’yi yabancı ülkelere şikayet edenlerle bizim işimiz yoktur. PKK’ya kol kanat geren FETÖ’ye aklama kelamı veren Kılıçdaroğlu’dur. Kılıçdaroğlu idaresindeki CHP uçurumun kenarındadır.

Bu muhalefet askerler ve polislerimize uyuşturucu tezleri üzerinden hareket etti. Kılıçdaroğlu, dış güçlerden icazet bekliyor. Altılı masanın ciddiye alınacak bir projesi yoktur. Daha Cumhurbaşkanı adaylarını belirleyemiyorlar. Malum belediye liderlerinin isimleri ısıtılıp ısıtılıp milletin önüne sürülüyor. Kılıçdaroğlu, aday mısın değil misin?

Daha fazla gecikmeye meydan bırakmayan AYM tarafından HDP’nin kapatılması mutlak ve hukuki bir mecburiyettir.

Gözümüzde PKK neyse HDP odur. Bu konuda kimse bize parmak sallayamaz. Yoksa o parmakları kıracağımızı herkes bilmelidir.

Hiç kimse merak etmesin, enflasyon çıktığı gibi inecektir. Bugün az yiyen yarın çok yiyecektir. İstikrarın yolu Cumhur İttifakı’ndadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu